Perfectare buletin

14 марта 2018 15

Cum pot sa îmi depun mai rapid actele pentru buletin, dacă e nevoie de viza de reședința? Eu nefiind înscrisă in apartament sau putând fi înscrisă cu acordul și semnarea a tuturor membrilor ce locuiesc in locul dat (aceasta fiind o varianta ireala la momentul dat) și luând in considerație ca apartamentul nu este privatizat.

Jurist comments 1

Mihai Guțu
  • Адвокат-стажер

Pentru informatii suplimentare, puteti apela numarul (+373 22) 25-70-70 sau 14909.
Sau puteti expedia un mesaj electronic cu intrebarea dvs, http://www.registru.md/ro/consultatii-in-domeniul-documentarii-populatiei

2 апреля 2018