Permis de ședere

11 июля 2019 13

Buna ziua. Este posibil sa verific dacă exista un permis de ședere emis pe numele meu și dacă acesta este valabil? Problema este ca l-am pierdut și nu stiu dacă este valabil sau trebuie sa depun cerere de prelungire. Multumesc.

Jurist comments 2

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna
permis de ședere pentru ce țară? în ce context? în MD la Biroul de migrație și azil

11 июля 2019
Igor Brinișter
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Bună ziua!

Urmează să vă adresați la Biroul de Migrație și Azil. (Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 124)

Succes.

11 июля 2019