Politist beat agresat fizic

2 декабря 2019 29

Am dreptul de a forta fizic un angajat M.A.I. in stare de evrietate, care se afla pe proprietatea mea privata, dupa ce m-a injurat?

Jurist comments 1

Adrian Oprea
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Buna ziua,

Pentru a evita aparitia unor eventuale procese contraventionale/penale, ar fi o solutie de a apela la 112 si de a solicita intervenirea organelor competente in vederea retinerii acestuI angajat al MAI.
Puteti si filma comportamentul dansului pentru a proba ilegalitatile comise de catre domn.

3 декабря 2019