Post transfera bani daca sunt data in cautare internationala?

3 мая 2022 189

Buna ziua. In urma unei încheierii sunt data in căutare din cauza neachitării unui credit. Daca transfer bani din Europa spre Moldova cu acte românești, pot fi probleme? Va mulțumesc anticipat pentru raspuns!

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna stimatul V. celea descrise de DVS în mesaj nu poate să aibă loc, nu există căutarea internațională, iești în drept să achiți cum dorești.

4 мая 2022