Pot pleca peste hotare, daca am luat un credit si nu l-am achitat?

20 января 2021 18

Pot pleca peste hotare, daca am luat un credit si nu l-am achitat?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna dl. Dumitru, da desigur, fiindcă creditorul nu v-a acostat în istanță, nu este pronunțată o hotărîrea, care mai apoi a fost prezentată executorul la executare. La DVS chestiunea e de lungă durată. Unica persoană oficilară, care poate să întreprindă interdicție este executorul, după ce el o să constate, că... mai detaliat DVS vă eschivați de la achitare creditului, mai amănunțit DVS puteți apela pe viberul meu 068669950 pentru o consultație.

21 января 2021