Prestarea serviciilor de inchiriere a bicicletelor in locuri publice

2 мая 2020 25

Buna! Planific infiintarea unei intreprindere individuale in urmatoarele zile. Una dintre activitati ar fi prestarea serviciilor de inchiriere a bicicletelor in zonele publice ale orasului, cum ar fi in parcuri. Una din locatiile interesate ar fi zona centrala a parcului Valea Trandafirilor. Cum am putea sa prestam legal serviciile de chirie in acel parc sau alt loc public? Ce documente trebuie sa avem si unde ne putem adresa? Va sunt recunoscator!

Jurist comments 1

SILVIU POTÎRNICHE
  • Адвокат-стажер

Bine ai venit pe yAvo!
•••
Adresati-va la Primaria municipiului Chişinău.

3 мая 2020