Proces de divort

12 октября 2018 47

Cu un an in urma am dat la divort in judecata, avand trei copii minori. Am fost prezenta la o sedinta, unde am spus ca nu am nevoie de perioada aceea de gandire. Aapoi nu m-am mai prezentat, eram la lucru si multe altele... Acum a venit o scrisoare ca se inchide procesul. Ce sa fac?

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna ziua,
Explicați mai concret ce anume scrie în scrisoarea recepționată pentru a pute ajuta cu acțiunile ulterioare, cît și intenția pe care o aveți în raport cu cauza și eventuala derulare viitoare.

12 октября 2018