Proces-verbal ce nu poate fi identificat

15 сентября 2022 22

Buna ziua. Am citatie de la IP pentru a prezenta bonul de plata pentru o amenda aplicata printr-un proces-verbal pe care nu l-am vazut niciodata. Din aceasta citatie am luat nr. proces-verbal care incepe cu MAI..., am cautat acest numar in MPay, insa nu poate fi gasit. Cum aflu de ce sunt invinuit pana a ma prezenta la IP?

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna Nicu,trebuie de depus o cerere la IP,unde să indicați cu ce ocazie sunteți deranjați și să vă prezinte însuți procesul verbal pentru a face cunoștință.

15 сентября 2022