Procura pe automobil

4 июля 2018 26

Am primit o propunerea pentru a iesi cu automobilul din tara, pe seama mea este imputernicita o procura pe 24 de ore. Inapoi in tara o sa intru fara automobilul dat. Care sunt riscurile?

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Dacă înapoi reveniți fără automobilul asupra căruia ați fost împuternicit prin procură de al conduce doar pentru 24 de ore nu sunteți supus absolut la nici un risc deoarece aceasta este valabila atâta timp cât este indicat în ea, odată cu scurgerea acestui termen se sting sintoate raporturile legate de... mai detaliat dvs.

4 июля 2018