Publicarea hotărârii

10 июля 2019 23

S-a schimbat ceva în legislație în legătură cu publicarea hotărârii judecătorești, încheieri s.a.m.d.? Încerc să accesez pe site-ul oficial și în genere nu exista așa rubrici.

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Bună ziua!

Stimată Dna Cristina,
Momentan Agenția de Administrare a Instanțelor Judecătorești efectuează lucrări de mentenanță la pagina web www.instante.justice.md

Încercați sa va adresați la grefierul și/sau cancelaria sediului respectiv al instantei judecătorești pentru a vi se oferi copia actului sau acces la dosar pentru a lua cunoștință.

Succes.

10 июля 2019