Schimbarea administratorului

6 января 2020 117

Doresc sa aflu ce taxe trebuie achitate si marimea acestora la scimbarea administratorului SRL.

Jurist comments 1

Alexandru Lungu
  • Адвокат

1149 lei, mai multa informație, precum și actele necesare, vedeți aici http://asp.gov.md/node/9

Notă.
* ”înregistrare de stat” – acţiune a organului înregistrării de stat ce constă în certificarea faptului constituirii, reorganizării, lichidării, suspendării sau reluării activităţii persoanelor juridice, a sucursalelor acestora, 《precum şi a faptului modificării actelor de constituire》 ale persoanelor juridice.

7 января 2020