Scrisoare recomandată

15 сентября 2020 355

Buna! Rog sa ma ajute cineva cu un model de scrisoare recomandată prin care să solicit nr. dosarului pentru redobândirea cetățeniei române și informații privind etapa la care se află. Am nevoie de urgență. La ce adresa trebuie sa trimit aceasta solicitare? Va multumesc mult.

Jurist comments 1

Alexandru Lungu
  • Адвокат

http://cetatenie.just.ro/index.php/ro/transparenta/formulare-tipizate
Vedeți formularul nr. 6
Cerere comunicare stadiu soluţionare cerere privind cetăţenia română (descarca in format word )
O completați și expediați o copie scanată sau o poză la adresa de email cetatenie@just.ro

17 сентября 2020