Sechestru pe cardurile bancare

18 февраля 2022 58

Buna ziua. De mai bine de 8 ani nu locuiesc unde am viza de resedinta si m-am trezit ca mi-au aplicat sechestru pe cardul de salariu si pe cardul de credit, pe care cresc penalitati zi de zi, daca nu achit Ce pot sa fac si unde sa ma adresez ca sa nu mai am pe viitor asa surpriza?

Jurist comments 1

Olga Turcan
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Buna ziua, in primul rind trebuie sa va adresati la executororul judecatoresc care v-a aplicat sechestrul, si sa faceti cunostina cu materialele. Iar dupa care sa va adresati la un avocat pentru consulatie juridica ce priveste cazul dvs.

O zi buna!

19 февраля 2022