Soțul meu este acuzat pe nedrept precum că ar fi zgâriat 2 automobilele

8 июля 2024 3

Bună ziua! Soțul meu este acuzat pe nedrept precum că ar fi zgâriat 2 automobilele. Persoanele care îl acuză nu au niciun fel de probe, însă au cunoștințe la comisariatul raional de poliție și acestea din urmă îl hărțuiesc pe soț. Unde ne putem adresa cu o plângere pentru a opri aceste acțiuni abuzive ale învinuitorilor și prietenilor acestora din poliție? Mulțumesc frumos!

Комментарии юристов 1

Descărcaţi discuția
  • Юрисконсульт

Buna ziua d-ba Veronica, DVS ați dat o informație insuficientă pentru a vă propune un răspuns amplasiv, în cazul descris de DVS vă adfresați la procuratură, cu indicarea cunoștințelor lor în organele de poliție. Mai detailiat puteți apela la viberul meu de pe telefonul +37368669950.

8 июля 2024