Stadiul dosarului

9 сентября 2019 33

Bună ziua. Cum putem afla la ce etapa se afla un dosar, daca cunoastem numarul acestuia? Multumesc anticipat.

Jurist comments 1

Cristian Iustin
  • Адвокат
  • Иные правонарушения

Buna Valentina, puteti apela in cancelaria instantei unde se afla dosarul pentru a afla de la responsabilii din cancelarie sau de a solicita informatii privind judecatorul care examineaza cauza si de a telefona grefierul. Concomitent puteti afla date despre dosarul dvs., pe portalul instantelor de judecata, http://instante.justice.md/

9 сентября 2019