Sunt alte modalitati legale sa vad copilul?

23 марта 2018 54

Multumesc de raspuns, dar pana a obtine certificatul de nastere al copilului, cum eu pot sa vizitez copilul? Se tergiverseaza intentionat inregistrarea copilullui, pentru ca organele speciale sa nu poata sa faca graficul de intrevederi. Sunt alte modalitati legale sa vad copilul, pentru ca in procesul de divort sa nu spuna ca tata nu a participat la dezvoltarea copilului.

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Sesizați organul de poliție precum că mama nu vă permite să comunicați, întrevedeți cu copilul dvs.

24 марта 2018