Sunt casatorita cu cetatean roman si nu pot sa-mi fac si eu cetatenie

27 июня 2018 66

Am strans si niste acte, despre care mi s-a spus si tot imi mai trebuie fel de fel.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna ziua,
Din cele scrise, nu este clar care ar fi problemă, de regulă, este multă formalitate în asemenea cauze, astfel, urmează doar să vă confirmați, contrar, împuterniciți pe cineva să alerge în locul d-stră. Sigur urmează a fi studiat amănunțit deficiențele. Totuși, nimeni nu va putea garanta succesul, deoarece ultimul... mai detaliat cuvînt este al celor din România.

28 июня 2018