Sunt fost condamnat, iar logodnica mea vrea sa se angajeze in politie

10 декабря 2019 43

Buna ziua. Am fost condamnat la 6 ani de închisoare. Acum sunt la libertate și am întâlnit persoana cu care vreau sa mă căsătoresc, dar ea vrea să fie polițistă. O să influențeze condamnarea mea inrolarea ei in organele de politie? O să poată ea să lucreze în organele de politie?

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Bună ziua,

Reputația ireproșabilă ține persoanl de persoana care urmează să se angajeze și nicidecum nu poate fi influiențată de rude etc....

11 декабря 2019