Sunt inclus în lista neagră

11 ноября 2020 195

Am mai multe credite. Cum pot să iau un împrumut ca să le achit pe cele vechi și să rămân numai cu unul? Vă rog urgent, deja sunt inclus în lista neagră.

Jurist comments 1

Viorel Dodan
  • Адвокат

Veti putea beneficia de un credit pentru a va stinge celelalte credite doar daca una din banci isi va asuma aceasta raspundere si va va acorda acest serviciu, la fel cu siguranta ca vor solicita ori certificat de salariu, ori fidejusori si cu sigunranta bunuri ce vor fi puse in... mai detaliat gaj. Intrebarea are raspuns direct -- atit timp cit esti in lista neagra , nu au salariu, nu ai bunuri, nu ai 4 fidejusori ce ar asigura restituirea imprumutului nici vorba de refinantare si stingere a altor credite.

22 февраля 2021