Trebuie de adaugat in extras comertul angro?

10 мая 2018 21

Trebuie de adaugat in extras comertul angro, in cazul cind s-a sistat activitatea cu amanuntul (aparatele de casa) si se vinde pe factura de la adresa juridica, fara numerar numai prin cont bancar. Intreprinderea nu are salariati, numai fondatorul vinde. Si daca trebuie comert angro, trebuie depozit? Sunt marfuri mici ca volum.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna ziua,
Din cîte cunosc este necesar de a introduce asemenea modificarea în extras unde sunt prevăzute genurile de activitate.
Pentru orice eventualitate accesați httpww.asp.gov.md/ro/persoane-juridice pentru a obține un rezultat definitiv.

15 мая 2018