Un caine alerga prin curte si intamplator a fost lovit de o masina

2 апреля 2019 21

Buna! Ce facem in cazul in care un caine alearga prin curte si intamplator este lovit de o masina? Mentionez: cainele are stapin dar nu era sub supravegherea stapanului.

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения

Bună ziua,

In cazul in care acesta a depus o plângere pe dvs nu urmează decât să explicați agentului constatator toate aceste momente inclusiv circumstanțele că nu puteați evita accidentul și că acesta nu era sub supraveghere pentru a demonstra nevinovăția dvs.

2 апреля 2019