Unde pot să mă adresez pentru stabilirea unui grafic de întrevederi cu copilul?

3 января 2023 113

Bună ziua. Am divorțat și am un copil de 3 ani. Unde pot să mă adresez pentru stabilirea unui grafic de întrevederi cu copilul? Mama copilului nu dorește să facem graficul și mă împiedică să văd copilul.

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna Evgheni, cu întrebarea aceasta vă adresați la organul de tutelă și curatelă din raza domiciliului sau în istanța de judecată.

4 января 2023