Vanzare apartament

26 декабря 2018 132

Buna ziua. Vrem sa vindem apartamentul, insa nu avem posibilitate sa umblam cu documentele. Se poate de facut o procura pe o persoana sau un jurist care sa se ocupe de toate? Procura trebuie semnatga de ambii soti sau este de ajuns unu? Mersi mult.

Jurist comments 1

SILVIU POTÎRNICHE
  • Адвокат-стажер

Bine ai venit pe yAvo!
°°°
Este posibil. Trebuie semnata de ambii soți, daca bunul a fost dobandit in timpul căsătoriei (de catre toti coproprietarii inscrisi in Registrul bunurilor imobile)

27 декабря 2018