Vanzarea unei afaceri

15 января 2023 24

Buna! Care sunt etapele pentru vanzarea unei afaceri (SRL)? In prezent nu ma aflu in tara si as vrea sa fac procedura in baza unei imputerniciri. Mentionez cá afacerea nu a avut nicio activitate, are doar un proiect de producere a granulelor pentru alimentatia pasarilor si animalelor. Afacerea este constituita din fondator si administrator. Va multumesc anticipat.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Адвокат

Buna
în cazul în care lipsiți, puteți să împuterniciți o persoană în baza unei procuri să se ocupe de acest subiect.

16 января 2023