Vecinii din fata casei mele au construit un ocol pentru animale

19 июля 2017 78

Buna! Vecinii din fata casei mele, in timpul chit lipsisem de acasa, au construit un ocol pentru animale, nu ca pe perimetrul de hat, ci chiar cu un cotilet pe teritoriul meu si plus ulucele. La o intrevedere neprevazuta, unde inca ei cu ceva pretetii la mine, iam intrebat la rindul meu despre fapte, la ce mi—a raspuns daca nu voi tacea i—mi va da foc si la ce mi_a ramas? Nu am avut posibilitate sa inregistrez.

Jurist comments 1

SILVIU POTÎRNICHE
  • Адвокат-стажер

Scrieti o Plingere la Inspectia de Stat in constructii si la Politie, cu solicitarea de a fi demolata acea constructie, pentru ca este ilegal sa construiesti pe teritoriul altuia.

20 июля 2017