Verificarea amezilor

5 февраля 2021 67

Dragi avocati, exista la moment vreo metoda pentru a afla daca sunt aplicate amenzi pe numele meu? Nici una din metodele prezente aici: https://yavo.md/rus/raspunsuri/v/cum-putem-sa-verficam-punctele-de-penalizare nu functioneaza. Va multumesc.

Jurist comments 1

  • Юрисконсульт

Buna dl. Pavel, saitul indicat de DVS cîte o dată nu lucrează. Eșirea din situație, DVS criți o cerere la MAI, în care să indicați de care structură al MAI-l v-a aplicat amenda și timp de 30 zile o să vă dee răspuns.

6 февраля 2021