Vreau sa divorțez de soția mea

11 июля 2019 136

Vreau sa divorțez de soția mea pentru ca m-a înșelat, dar ea vrea jumătate din bani sau sa retrag cererea de divorț. Ce pot sa fac? Noi ne aflam peste hotare in Marea Britanie și banii se afla tot aici, pe un cont bancar. E posibil ca avocatul ei sa ceara in forma scrisă de la banca suma care se afla pe card pentru a fi împărțită in jumătate? Care ar fi soluția sa procedez corect? Bani sunt munciți doar de mine, ea pe ai ei îi ținea pe contul ei, dar acum vrea jumătate din ai mei.

Jurist comments 1

Victor Pantiru
  • Адвокат
  • Дорожные правонарушения
  • Иные правонарушения

Tinind cont de elementele de extranietate cel mai bine sa mergeti sa consultati un avocat!

11 июля 2019