Achitarea unei amenzi cu care initial nu am fost de acord

10 september 2018 52

Mi s-a intocmit un proces-verbal cu care initial nu am fost de acord. Acum, din anumite motive, situatia s-a schimbat. Intrebarea mea este daca acum pot sa achit amenda respectiva, daca initial am semnat ca nu sunt de acord si unde o pot face? Mersi pentru raspuns.

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Advocate

Buna ziua,
Amenda poate fi achitată oricum, pe versu acestuia este inscris toata informația de spre băncile cît și conturile unde poate fi achitată amenda.

10 september 2018