Am fost amagit de unul din liderii kairos

23 january 2018 52

Am fost indus in eroare de unul din liderii kairos pentru a-i transfera bani, ca sa ma inscrie in acea piramida financiara. Pot sa-mi intorc banii transferati, avind cecul bancar de transfer si un scrinsot la dialogul cu care l-am avut. Am auzit ca a fost si dosar deschis pe aceste persoane, dar nimeni nu a facut nimic in timp ce din cauza lor au suferit mii de oameni.

Lawyer comments 1

Gheorghe  Botezatu
  • Advocate

Pe latura civila puteti sa va adresati cu cerere de chemare in judecata la instanta judiciară competentă.
Separat ati putea examina adresarea si pe partea penala.

23 january 2018