Am nevoie de seviciile unui avocat pentru a intocmi o cerere de chemare in judecata

27 october 2019 63

Am nevoie de seviciile unui avocat pentru a intocmi o cerere de chemare in judecata a unui notar public in vederea anularii testamentului. Cauza conflictului este refuzul de a elibera certificatul de mostenitor. A fost deschisa o cauza penala pentru escorcherie unde figurez ca parte varamata. In realitate, sunt unica mostenitoare la toata averea succesorala.

Jurist comments 1

Nicolae Ilco (Calin)
  • Paralegal
  • Other violations

Salutare

În cazul în care nu dispuneţi de suficiente mijloace pentru a contracta un avocat, adresaţi-vă către Consiliul Naţional pentru Asistenţa Juridică Garantată de Stat, unde va trebui să depuneţi o cerere pentru acordarea asistenţei juridice calificate şi, în cazul în care sunteţi eligibilă, se va oferi un avocat care este... mai detaliat remunerat din contul bugetului de stat.

Contacte: https://cnajgs.md/ro/bmn/page/contacte

Servus

28 october 2019