Am o intrebare in privinta pensiei alimentare pentru un copil

22 september 2019 72

Buna ziua! Am o intrebare in privinta pensiei alimentare pentru un copil. Cum pot afla daca am fost dat in judecata pentru plata pensiei alimentare? Unde si cui pot sa ma adresez pentru a afla aceasta?

Jurist comments 1

Lucia Betisor
  • Paralegal

Buna ziua accesati online http://instante.justice.md/ si alegeti Judecatoria din regiunea dvs
Si sunati in cancelarie la Judecatorie sau va apropiativa Dvs

23 september 2019