Am procurat un apartament dupa care s-a format asociatia si au aparut o gramada de interdictii

10 july 2020 116

La procurarea apartamentului am instalat uscatoare. Dupa ceva timp, s-a format asociatia de locatari, care peste jumatate de an de la aceste instalari prin vot a hotarat sa nu fie instalate uscatoare la ferestre. Sunt obligata sa le scot si sa repar fatada? Eu nu am incalcat nimic pentru ca atunci cand le-am instalat nu exista asa regula. Mersi!

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Advocate

Buna
Urmează sa va conformați.

11 july 2020