Am restante la credite

16 october 2020 256

Am restante la cateva credite, datoria e de aproximativ 50 mii lei. Ce poate urma daca nu le achit? Nu am bunuri (gen, casa sau masina) inregistrate pe numele meu.

Jurist comments 1

  • Legal consultant

Buna ziua A,

Banca o să obțină titlu executoriu în judecată după care executorul judecătoresc o să vă pună mai multe interdicții (eliberare acte stare civilă, interdictia de a părăsi tara, sechestru pe toate conturile, bunurile etc) pentru ca Dvs să achitați integral datoria.

17 october 2020