Amenințări din partea creditorilor

15 december 2021 194

Buna ziua. Am luate mai multe credite. Pentru că nu pot face față achitărilor, am fost nevoit să plec peste hotare. Companiile de colectare sună părinții cu amenințări că mă vor da la politie pentru escrocherie și vor veni la ei acasă și vor lua bunuri din casă. Vreau să știu dacă e posibil să opresc toate aceste amenințări. Am încercat să discut cu ei omenește, dar este imposibil. Cine mă poate ajuta cu o consultație, aș fi recunoscător. Mulțumesc!

Jurist comments 1

  • Legal consultant

Buna Silviu, eu am citit mesajul tău, cum am înțeles nu ești în țară, eu am o propunere dă telefonul meu părițelor să mă sune, noi o să convenim la o discuție, bine. Pe curînd.

16 december 2021