Anularea schimbului de apartamente

12 october 2018 44

Cum poate fi anulat un contract de schimb între 2 apartamente?

Jurist comments 3

Cristian Iustin
  • Advocate
  • Other violations

Totul depinde de circumstante, daca e posibil relatati mai multe detalii.

13 october 2018
Igor Brinișter
  • Advocate
  • Other violations

În cazul în care nu este pozibila anularea examinați posibilitatea rezoluțiunii.

13 october 2018
  • Advocate
  • Other violations

Prezentați mai multe detalii privind convenția înceiată - condițiile acesteia, cînd a fost încheiată convenția și motivul/cauza din care este necesară anularea sau rezoluțiunea contractului.

15 october 2018