Automobil luat in leasing

30 may 2019 29

Buna ziua. Eu am luat un automobil in leasing. Greseala mea a fost ca atunci cand am semnat contractul, nu m-am uitat care este dobanda aplicată. Cand am ajuns acasa, am citit contractul si m-am speriat: automobilul costa 3.700 de Euro, dar eu trebu sa intorc 8.000 de Euro timp de 7 ani. Cum pot sa desfac contractul si sa scap de aceasta problema?

Jurist comments 1

SILVIU POTÎRNICHE
  • Advocate trainee

Bine ai venit pe yAvo!
°°°
Soluții sunt.
Pentru a depune o cerere de rezoluțiune, trebuie de văzut Contractul.
Puteti sa ma contactati la adresa de e-mail.

31 may 2019