Averea dupa divort

16 may 2018 50

Ma aflu dupa hotare. Am divortat in februarie 2017. Am in Chisinau un apartament cu 3 camere si un garaj. Am nevoe de avocat pentru a ma reprezenta la partajare.

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Advocate
  • Other violations

Buna D-le Ivan,
Trebuie să încheiați un contract cu un avocat să îi semnați un mandat și procesul poate avea loc și în lipsa dvs dacă lucrați peste hotare și nu puteți participa personal.
Pentru mai multe detalii ma puteți contacta cu ajutorul datelor de contact indicate pe profil.
Dacă nu puteți venit... mai detaliat deloc în țară va fi necesară o procură din partea dvs.

16 may 2018