Care este distanta legală de construcție?

22 june 2018 70

Bună ziua. În spatele casei mele de locuit activează un service auto de camioane, distanta este de 2-3 metri. Spuneti-mi, va rog, care este distanta legală de construcție a unui service auto de la casele de locuit. Multumesc!

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Advocate

Buna ziua,
Un raspuns clar nu o sa puteți obține, totul este în dependență de ...
Înaintați o sesizare către APL, DSE | Serviciul Protecţiei Civile şi Situaţii Excepţionale - Chișinău
www.dse.md
Si agenia pentru supraveghere tehnică cu solicitarea de a se expune.

06 september 2018