Cat costa serviciile avocatului pentru divort

02 april 2019 521

Buna ziua. Am nevoie de avocat pentru a divorta de sotie. Avem impreuna doi copii: un baiat de 3 ani si o fetita nou nascuta. Cat costa serviciile avocatului pentru asa servicii legate de divort (pretul serviciilor dumneavoastra)?

Jurist comments 2

Igor Brinișter
  • Advocate
  • Other violations

Bună D-le Andrei

Costul serviciilor unui avocat urmează sa le discutați în condiții de confidențialitate.
Fiecare avocat este liber să își stabilească prețul său pentru serviciile ce le acordă.

Alegeți pe oricare dintre cei de pe site sau care practica avocatura în Republica Moldova.

02 april 2019
Nicolae Ilco (Calin)
  • Paralegal
  • Other violations

Salutare

În cazul în care nu dispuneţi de suficiente mijloace pentru contractarea unui avocat, vă adresaţi către Consiliul Naţional pentru Asistenţa Juridică Garantată de Stat pntru solicitarea unui avocat care va fi achitat de către stat, detalii găsiţi în link-ul de mai jos:

http://www.cnajgs.md/ro/

Servus

03 april 2019