Caut un avocat pe drept penal!

08 august 2019 16

Eu sunt cetatea roman si am nevoie de un avocat in Moldova pentru a merge la judecatorie si a cere in numele meu un dosar in care nu stiu ce pozitie am. Vreau sa stiu ce contine dosarul respectiv si despre ce este vorba. Va multumesc!

Jurist comments 1

Vitalie Onofrei
  • Advocate

Buna
pentru a face cunoștință cu o cauză în instanță, puteți merge singur și depune o cerere în acest sens în cadrul instituției de judecată unde se află dosarul, anume prin cancelarie, cu identificarea datelor decontact, a judecătorului sau numărului cauzei.

16 august 2019