Cererea pentru desfacerea casatoriei a fost depusa, dar sotii se razgandesc sa divorteze

19 april 2023 54

Buna ziua. Daca cererea pentru desfacerea casatoriei e depusa, dar cuplul vizat hotareste sa nu mai divorteze, chiar la cateva zile dupa depunerea cererii, cum este procedura de anulare a cererei? Sau oricum va avea loc o sedinta de judecata?

Jurist comments 1

  • Advocate trainee
  • Other violations

HRISTOS A INVIAT!!! La prima sedinta puteti sa va expuneti ca renuntati la divort si instanta va inceta procesul. Pentru detalii puteti apela 069049267

19 april 2023