Credit nerambursat

12 february 2019 122

Am luat un credit de la o companie de creditare și am avut intarzieri la plata. Compania m-a dat in judecată și s-a stabilit sa plătesc 8.000 lei - împrumutul, 8.000 - dobânda și 16.000 penalități. As putea beneficia de serviciile unui jurist la acesta judecată ca sa pot micșora suma sau nu este posibil așa ceva? Și dacă ma pot înțelege in privința unui grafic de executare?

Jurist comments 1

Igor Brinișter
  • Advocate
  • Other violations

Buna stimate utilizator,

Sunteți în drept să recurgeți la serviciile oricărui avocat și/sau avocat stagiar care este în drept să activeze, Dvs sunteți persoana care alege cine să-i apere drepturile și reprezinte interesele.

Contactați oricare dintre avocați/avocați stagiari și discutați în condiții de confidențialitate asupra tuturor detaliilor.

Succese

12 february 2019