Creditorii imi deranjeaza apropiatii

06 november 2021 295

Buna! Am o datorie nebancara, nu am achitat ratele in jur de 2 ani. Creditorii ma amenita si imi deranjaza apropiatii. Mi-au trimis chemari in judecata. Ce pot face in aceasta situatie?

Jurist comments 1

  • Legal consultant

Buna dl. Andrian, v-a fi normal să apelați la servicile 112, unde o să aduceți la cunoștință circumstanțele deranjul. Puteți să apelați la viberul 068669950 și noi v-ma discuta mai amănunțit. Vă atenționez 2 zile sunt la cserviciu și nu am acces la computator, adica pe 08 și 09.11.21.

07 november 2021