Datorie neachitata

03 may 2022 266

Buna ziua. Am luat un credit in marime de 109.000 lei de la companie de microfinantare si am pus in gaj automobilul. Nu am putut rambursa creditul, dosarul a ajuns la colectori si suma datoriei, inclusiv penalitatea, a crescut la 314.000 lei. Pot face ceva ca sa reduc aceasta suma?

Jurist comments 2

  • Legal consultant

Buna Tatiana, eu vă propun să ieșiți pe viberul de pe telefonul +37368669950 și noi vom discuta mai amănunțit.

03 may 2022
  • Advocate trainee
  • Other violations

HRISTOS A INVIAT Tatiana!!! Puteti face o mediere cu Compania de microfinantare, pentru aceasta trebuie sa apelati la mediator, puteti sa ma sunati, la nr. de telefon: 069049267

04 may 2022