Datorii (procente) la credit

29 may 2018 109

Am luat credit, o suma mica. S-a intarziat salariul trei luni de zile si nu am putut achita la timp. Dupa care s-a imbolnavit grav copilul si iarasi nu am achitat. Acum au crescut procentele. Imi vin scrisori, dar la moment nu am posibilitate sa achit. Ce pot face? Nu am asa suma mare acum la mana. Mersi anticipat.

Jurist comments 1

Andrei Domenco
  • Advocate

Bună ziua Viorel,

Intrați la rubrica credite unde veți găsi o multitudine de răspunsuri similare speței dvs oferite de către juriștii platformei.

29 may 2018