Deviz stomatologic

18 january 2022 42

Buna ziua. Am fost la un cabinet stomatologic si am semnat un plan de tratament ortodontic si un deviz de tratament ortodontic, ambele in 2 exemplare, urmand ca la urmatoarea programare sa fie aplicat planul. Intrebarea mea este daca pot renunta la plan, daca deja l-am semnat? Sau sunt obligata sa il fac, desi nu mai vreau? Va multumesc pentru raspuns si timpul acordat!

Jurist comments 1

  • Legal consultant

Buna dl. Dascălu, sigur că da. Nimeni nu poate să vă impună să executați așa ceva, e chestie DVS.

20 january 2022