In 2015 am dat la pasaport biometric dar nu mi l-au dat caci am intedictie de la executor.

18 november 2018 79

Buna. Nu stiu cum sa pocedez. In anul 2015 am dat la pasaport biometric. Am achitat pasaportul cum trebuia dar la timpul cand sa-l primesc am aflat ca am interdictie de la executor. Cum sa procedez?

Jurist comments 1

Cristian Iustin
  • Advocate
  • Other violations

Buna, interdictia data a fost exclusa din Codul de Executare, puteti acum sa incercati din nou sa perfectati pasaportul.

19 november 2018