Inregistrarile video pot fi falsificate?

28 june 2018 80

Buna ziua. Am fost la banca pentru a lua un credit, dar fiind dobanda mare, l-am refuzat. Banii nu i-am luat si nici nu i-am vazut. Apoi am plecat. A doua zi m-au telefonat de la banca si au zis ca eu am luat banii. Ei spun ca este inregistrarea video. Puteau falsifica aceasta inregistrare? Cum pot afla daca inregistrarea video este falsificata?

Jurist comments 2

Igor Brinișter
  • Advocate
  • Other violations

Buna,
La o asemenea întrebare ar putea sa va răspundă un expert judiciar.

Dvs ați semnat contractul de credit sau nu?

28 june 2018
  • Legal consultant

Dl. Gatman, care e rostul să falsifice video, mult face dacă ați semnat sau nu contractul de împrumut, de aice trebue să dansați, succese.

05 january 2020