Mama a ignorat testamentul lasat de tata si a facut donatie pe casa fratelui meu

03 may 2023 42

Buna ziua. In 1996 tatal meu mi-a lasat testament pe toata averea si a decedat in 2010. Dupa decesul tatalui, mama a perfectat toate actele pe numele sau, iar 3-4 ani in urma (fara a ma informa) a donat casa fratelui meu mai mic. In acest caz, eu am dreptul la ceva din averea ramasa dupa tatal meu. Mersi mult.

Jurist comments 3

  • Advocate trainee
  • Other violations

HRISTOS A INVIAT!!! Dvs., din start ati avut dreptul, cit si fratele dvs., si mama dvs., insa ma gindesc ca ati dat refuz la mostenire, de aceasta si mama a perfectat pe numele sau mostenirea. Este necesar de analiza actelor. Pentru detalii puteti telefona 069049267.

04 may 2023

Mersi mult,pt raspuns,unicum act ce am eu este testamento.Pe cand putem sa vorbim la telefon,cand aveti timp

04 may 2023
  • Advocate trainee
  • Other violations

Sunati intre orele 19-20

04 may 2023