Mi-a fost anulat contractul de donatie

30 november 2019 48

Mi-a fost anulat contractul de donatie dupa 8 ani si nu inteleg de ce? Daca puteti sa-mi dati un raspuns ori un sms. Am investit multi bani si nu mi s-a intors niciun ban.

Jurist comments 1

SILVIU POTÎRNICHE
  • Advocate trainee

Bine ai venit pe yAvo!
•••
Trebuie de vazut motivul pentru care vi s-a anulat contractul.
Inteleg ca este vorba despre o hotarire judecatoreasca. Dar este ea definitiva si irevocabila, sau poate fi contestata?
Trebuie examinate circumstantele cazului. Donatia poate fi anulata, dar legea prevede temeiuri si termene stricte pentru aceasta.
Puteti sa ma contactati... mai detaliat la adresa de email office.potirniche@yahoo.com

01 december 2019